latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

HONDA TEHNISKĀ APKOPE


Honda tehniskā apkope ir pasākumu kopums, kas ir vērsti automašīnas uzturēšanai darbderīgā stāvoklī. Darbu, kas tiek veikti Honda tehniskās apkopes gaitā, termiņus un uzskaitījumu sniedz ražotājrūpnīca. Šo darbu rūpīga ievērošana garantē Jūsu auto darbspēju daudzu gadu garumā. 

Autoservisā Honda tehniskā apkope tiek veikta vienīgi stingri pieturoties pie ražotājrūpnīcas norādījumiem. Parasti tehniskās apkopes veikšanas procesā tiek veikta motoreļļas, gaisa, degvielas un salona filtru nomaiņa, amortizatoru, sailentbloku, putekļaizsargu, bremžu kluču un disku nomaiņa, kā arī tiek veiktas citas operācijas (atkarībā no automašīnas stāvokļa, nobraukuma, pēdējās tehniskās apkopes laika).

Servisā ir pieejams mūsdienīgs aprīkojums, ar kura palīdzību tiek veikta Honda augstas precizitātes datordiagnostika, jo atbilstoši tehniskās apkopes plānam ir jāveic ne tikai izejmateriālu un šķidrumu nomaiņa, bet arī jāpārbauda atsevišķu automašīnas mezglu un agregātu stāvoklis. Bez tam, ja Jūs veikties tehnisko apkopi tieši nozīmētajā termiņā, Jūs varat ietaupīt nozīmīgu naudas summu, kas parasti tiek iztērēta ekspluatācijas izdevumiem vai pat remontam. Ja Jūs nezināt, kad Jums ir jāveic Honda tehniskā apkope, griezieties pie mums – mūsu servisa pieredzējušie meistari labprāt palīdzēs Jums. Vēlamies atzīmēt, ka ikvienai automašīnai, neatkarīgi no markas, modeļa un izgatavošanas gada, ir jāveic tehniskā apkope ne mazāk kā 1 reizi gadā.

No mūsu meistaru pieredzes mēs varam sniegt dažādas rekomendācijas. Lai Jūsu mašīna vienmēr būtu darbderīgā stāvoklī, neskaitot Honda tehnisko apkopi, tās īpašniekam pašam periodiski ir jāveic tās apskate – ir jāpārbauda eļļas līmenis dzinējā, bremžu un dzesēšanas šķidrumu līmenis, kā arī šķidrums stiklu mazgāšanas tvertnītē, visu elektroierīču darbderīgums, gumijas stāvoklis un gaisa spiediens riepās.

Visus pārējos Honda tehniskās apkopes darbus labāk uzticēt speciālistiem, kas pārzina savu darbu. Mēs veicam darbus kvalitatīvi un visātrākajos termiņos. Gadījumā, ja būs nepieciešams Honda remonts, mēs veiksim arī šo darbu. Autoservisā tiek izmantotas gan oriģinālās, gan neoriģinālās rezerves daļas un izejmateriāli, turklāt pēdējās ir daudz lētākas par zīmolu rezerves daļām, bet pēc kvalitātes praktiski no tām neatšķiras – to ir pārbaudījuši mūsu meistari un pierādījis laiks. Pat neoriģinālās detaļas mēs iepērkam pie vadošajām pasaules firmām, kas ieņem līderpozīcijas automašīnu preču tirgū. Mēs parūpēsimies ne tikai par Jūsu dzelzs draugu, bet arī par Jūsu labklājību. Atbraucot pie mums vienreiz, Jūs atbrauksiet atkal – varat būt par to pārliecināti. Mēs strādājam no plkst. 9.00 līdz 18.00 bez pārtraukumiem, sestdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Honda eļļas nomaiņa


Honda eļļas nomaiņa ir specializēts autoservisa pakalpojums, ko veic kompetenti un pieredzējuši meistari. Daudzi uzskata, ka Honda eļļas nomaiņa ir tipisks uzdevums, tādēļ tā neizraisa nekādus sarežģījumus. Kā rāda mūsu servisa darba prakse, šāda attieksme pret Honda eļļas nomaiņu var novest pie visbēdīgākajām sekām.

Zemāk sniegsim īpatnību uzskaitījumu un rekomendācijas, veicot Honda eļļas nomaiņu. Nezinot šīs īpatnības, pastāv iespēja ievērojami samazināt spēka agregāta kalpošanas laiku.

Pirmais, kas interesē katru automašīnas īpašnieku, – Honda eļļas nomaiņas periodiskums. Ir jāatzīmē, ka nepastāv fiksētu eļļas nomaiņas termiņu automātiskās pārnesumkārbas Honda automašīnā vai dzinējā nepastāv, jo ieeļļojošā sastāva kvalitāti ietekmē daudzums faktoru. Kopumā Honda spēka agregāta eļļas nomaiņu ir jāveic ik pēc 10-15 tūkst. km nobraukuma, tomēr skarbos ekspluatācijas apstākļos šo termiņu var samazināt par 1,5-2 reizēm. Kas tad ir skarbi ekspluatācijas nosacījumi? Pirmkārt, sportisks braukšanas veids, ko pavada strauja dzinēja apgriezienu uzņemšana. Šādā ekspluatācijas režīmā Honda tehnisko apkopi ir jāveic ar apskaužamu periodiskumu. Otrkārt, Honda dzinēji tiek pakļauti paaugstinātam nolietojumam nopietnas noslodzes gadījumā: kravas transportēšana, piekabju vilkšana un tā tālāk. Treškārt, bieža Honda eļļas nomaiņa ieteicama tiem autoīpašniekiem, kas ir pieraduši braukt ar neiesildītu dzinēju un bieži apstāties sastrēgumos lielās pilsētās.

Eļļas patēriņš Honda dzinējos ir diezgan pieticīgs, ja ievēro elementāras ražotāja ekspluatācijas prasības. Ja vadītājs tomēr dod priekšroku sportiskam braukšanas veidam, Honda eļļas nomaiņa, precīzāk sakot, ieeļļojošā sastāva pieliešana, būs jāveic diezgan bieži. Viena no svarīgākajām Honda ekspluatācijas problēmām ir diezgan vēlīna elektronikas reaģēšana uz eļļas „badu”. Kā rāda prakse, signāllampiņa iedegas tajā brīdī, kad eļļas nomaiņa Honda automašīnā ir kritiska. Lai izvairītos no šādām nepatikšanām, mēs iesakām periodiski apmeklēt servisu, lai veiktu automašīnas kompleksu diagnostiku. Mēs piedāvājam profesionālu visu Honda modeļu tehnisko apkopi un remontu, neatkarīgi no automašīnas stāvokļa un izlaiduma gada.


Honda filtru nomaiņa

Honda degvielas (kā arī salona, eļļas) filtra nomaiņa ir autoservisa pakalpojums, kura savlaicīga veikšana garantē automašīnas ekspluatācijas drošumu. Honda degvielas filtra, kā arī citu automašīnas filtru, nomaiņa ir jāveic stingri vadoties pēc ražotāja rekomendācijām, turklāt vienmēr ir jāatceras, ka reglamentētie Honda tehniskās apkopes veikšanas termiņi ir noteikti, balstoties uz vidusmēra ekspluatācijas nosacījumiem. Tas ir, Honda salona filtra nomaiņu, kā arī Honda gaisa filtra nomaiņu ir jāveic, ņemot vērā lielu daudzumu mainīgo: ekspluatācijas nosacījumi, izmantojamo izejvielu kvalitāte, automašīnas vadītāja braukšanas veids un daudzi citi.

Tagad nedaudz sīkāk par atsevišķu Honda filtru nomaiņu.

Tātad, Honda degvielas filtra nomaiņa – tā ir degvielas sistēmas elementa, pateicoties kuram tiek veikta degvielas galīgā attīrīšana pirms tā nonākšanas galvenajā maģistrālē, nomaiņa. Tas ir, ja Honda degvielas filtra nomaiņa netiek veikta savlaicīgi, dzinējs darbojas uz neattīrītas degvielas ar lielu piejaukumu skaitu. Sekas, kas rodas spēka agregāta funkcionēšanas uz piesārņotas degvielas rezultātā, var būt visbēdīgākās, un tieši, dārgs Honda dzinēja remonts. Mūsu speciālisti iesaka nomainīt degvielas filtru tad, kad tiek veikta Honda tehniskā apkope ar spēka agregāta eļļas nomaiņu. Ir jāatceras, ka karburatoru, inžektora un dīzeļu dzinējiem tiek pielietoti atšķirīgi filtru veidi, jo katram no šiem agregātiem ir vajadzīgi unikāli degvielas attīrīšanas nosacījumi.

Honda salona filtra nomaiņa ir tikpat nozīmīga, kā Honda degvielas filtra nomaiņa, jo tam ir tieša saistība ar labvēlīgu mikroklimatu automašīnā. Honda salona filtru nomaiņu ir jāveic savlaicīgi, lai filtrējošais elements efektīvi attīrītu gaisa plūsmu no putekļiem un citiem kaitīgiem piejaukumiem, ko satur gaiss. Turklāt Honda salona filtra nomaiņa optimizē kondicioniera darbību. Filtra savlaicīgas nomaiņas gadījumā Jums nevajadzēs griezties pēc Honda remonta. Ja salona filtrs ir pārmērīgi piesārņots, tiek novērota kondicionēšanas sistēmas iztvaicētāja paātrināta piesārņošanās. Rezultātā var rasties nepieciešamība nomainīt Honda kondicionieri. Bez tam, Honda salona filtra nomaiņa tā ir garantija, ka gaiss tiks efektīvi attīrīts no augu putekšņiem, kas ir galvenie alerģijas izraisītāji. Saskaņā ar statistiskiem datiem no alerģijas ciešošie par 25% biežāk iekļūst CSNg, jo saslimšanas simptomi (šķaudīšana, asarošana) novērš vadītāja uzmanību no automašīnas vadīšanas.

Un, visbeidzot, Honda gaisa attīrīšanai domātā gaisa filtra, kas piedalās degmaisījuma veidošanā, nomaiņa. Honda gaisa filtra nesavlaicīgas nomaiņas sekas ir acīmredzamas – paaugstināts spēka agregāta elementu nodilums, un, rezultātā, nepieciešamība drīzumā veikt tā kapitālremontu. Ir pilnīgi skaidrs, ka Honda gaisa filtra periodiska nomaiņa būs daudz lētāka nekā dzinēja kompleksa pārmontēšana ar nodilušo detaļu nomaiņu. Mūsu speciālisti iesaka izmantot tikai oriģinālos gaisa filtrus, ko iesaka ražotājs. Autoservisā tiek izmantoti tikai pārbaudīti izejmateriāli un mūsdienīgi instrumenti.

Ir vajadzīga Honda gaisa, eļļas vai salona filtra nomaiņa? Autoserviss vienmēr ir gatavs sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. Tāpat mēs sniedzam veselu pakalpojumu kompleksu, kas saistās ar Honda remontu, tai skaitā Honda dzinēja remontu, Honda balstiekārtas remontu, kā arī visu automašīnas galveno mezglu un agregātu diagnostiku un remontu.

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft