latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 




 

HONDA DZINĒJU REMONTS


Lai ko arī Jūs teiktu, tomēr automašīnas dzinējam vienmēr ir jābūt darbderīgā stāvoklī un „apmierinātam”, īpaši, ja Jūs esat lieliskas Japāņu Honda markas īpašnieks. Nopietns Honda dzinēju remonts vairākumā gadījumu aprobežojas ar izejmateriālu nomaiņu un inžektoru tīrīšanu, attiecībā uz pārējo parasti problēmas nerodas. Autoservisa speciālisti atzīmē, ka Honda dzinēju remontu, parasti, izraisa vadītāja nolaidīga attieksme pret savu dzelzs draugu. Ja ievērot dažus svarīgus noteikumus un ņemt vērā Honda Motors produkta mehānisma īpatnības, tad dārgais Honda dzinēja remonts Jums diez vai būs nepieciešams. 

Tāpat kā citos Japāņu „variantos”, Honda dzinēja remontu bieži vien izraisa augstas jaudas agregātu uzbūve. Iecienītā Honda tehnoloģija VTEC un augstas precizitātes elektronika diezgan bieži dod kļūmi, bet atrast labu meistaru šajā sfērā ir tik grūti. Honda dzinēja remonts ir viens no galvenajiem autoservisa darbības virzieniem, tādēļ mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un pieredzējuši speciālisti. Honda dzinējiem ir daudz dažādu īpatnību, jo šajās automašīnās pat kloķvārpsta griežas pretējā virzienā, atšķirībā no citiem Japānā ražotajiem dzinējiem.

Slikta eļļa ir galvenais ienaidnieks, kas izraisa Honda dzinēja remontu. Uzreiz ir jāpasaka, ka Honda Motors nesniedz nekādus oficiālus datus par eļļas marķējumu, izņēmums ir eļļa SLSJ, ko iesaka vairākumam automašīnu, un tieši, automašīnai Honda CR-V, kuras dzinēja diagnostika norāda uz lielisku mijiedarbību ar šo ieeļļojošo sastāvu. Tādēļ vienmēr ir savlaicīgi jāveic eļļas nomaiņa Honda automašīnā.

 

 

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft