latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

HONDA ELEKTROIEKĀRTAS REMONTS


Autoservisa speciālisti allaž labprāt sniegs Jums kvalitatīvu Honda elektroiekārtas remontu.
Mūsdienīga automašīna ir tādu sarežģītu mehānismu komplekss, kas savstarpēji iedarbojas. Šie kompleksi ir apvienoti veselos mezglos. Viens no svarīgiem, var teikt, vitāli nepieciešamiem automašīnas mezgliem, ir elektroiekārta. Visu automašīnas mezglu korektu darbību nodrošina tieši elektroiekārta, tādēļ lietpratēji šajā jomā ir ārkārtīgi vērtīgi.  

Honda elektroiekārtas remonts ir neparasts uzdevums, kura īstenošanai ir nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums un speciālistu meistarība. Visas japāņu automašīnas, pie kurām ir pieskaitāmas Honda automašīnas, ir sarežģītas konstruktīvā plānā un ar katru gadu tiek pilnveidotas. Honda automašīnu elektroiekārtas diagnostika ir mērķēta uz visu elementu darba kļūmēm, tāpēc tai ir raksturīga augsta bojājumu konstatēšanas precizitāte. Uzreiz ir jāatzīmē, ka Honda automašīnu elektroiekārtas diagnostika nav iespēja uz novecojuša aprīkojuma, jo tas nav pielāgots informācijas nolasīšanai no sistēmas blokiem. Jebkura automašīnas elektroiekārtas shēma ietver barošanas un enerģijas patēriņa elementus. Automašīnas galvenais barošanas avots pie noslāpēta dzinēja ir akumulators. Tā uzlādēšanu veic ģenerators motora darba laikā. Kopumā mūsdienīgas automašīnas elektroiekārtas ierīču komplekss ir diezgan plašs: apgaismes ierīces, starteris, aizdedze, inžektors, ABS, EBD, brauciena kontroles dators un daudz citu. Vairākuma ierīču, kas tiek uzstādītas uz mūsdienīgas automašīnas, nominālais spriegums ir 12V, turklāt dzinēja palaišanai dažkārt tiek izmantots 24V spriegums.

Honda elektroiekārtas remonts, parasti, ir nepieciešams pēc dažiem ekspluatācijas gadiem. Visbiežāk bojājumi rodas nemanāmām detaļām, kas nekavē automobilista ērtu pārvietošanos. Tomēr, bieži gadās tā, ka ir nepieciešams nopietns Honda elektroiekārtas remonts. Piemēram, Honda startera remonts. Ražotājs iesaka pārbaudīt startera darbderīgumu ik pēc 3-4 gadiem, turklāt tā efektīvais ekspluatācijas termiņš nepārsniedz 7-10 gadus. Autoservisa speciālisti piedāvā Honda elektroiekārtas atjaunošanas pakalpojumus, neatkarīgi no veicamo darbu sarežģītības pakāpes.

Tā vai cita elektroiekārtas elementa ekspluatācijas mūžs ir tieši saistīts ar braukšanas manieri un automašīnas kopšanu. Biežs Honda Accord elektroiekārtas remonts norāda uz to, ka šī agresīvā „zvēra” īpašnieki cenšas izspiest no tā maksimumu, tādēļ bieži nākas dārgi maksāt par šādām savām vēlmēm. Savukārt Honda Civic elektroiekārtas diagnostika bieži vien rāda ražotāja pieļautās nepilnības. Šī modeļa biežs bojājums ir skaņas signāla vada satrūdēšana pēc mūsu ziemām. Honda CR-V automašīnas elektronisko sistēmu remonts parādīja, ka daudzi šīs automašīnu sērijas elektroniskie mezgli ir cieši saistīti, tādēļ, teiksim, pārdegot vienam drošinātājam, vadītājs var palikt vienlaicīgi bez vairākiem blokiem (piemēram, skaņas signāls un stopsignāli).

Kopumā Honda īpašniekiem elektroiekārtas remonts nebūs vajadzīgs, ja ievērot dažus ekspluatācijas nosacījumus. Sliktā laikā, kas parasti mūs „priecē” rudens/ziemas periodā, ir nepieciešams pievērst maksimālu uzmanību sava dzelzs drauga tīrībai ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Dubļi un mitrums, kas iekļūst visās spraugās, postoši ietekmē visus automašīnas elektroniskos blokus, tādēļ ir jāveic pasākumus, lai notīrītu un izžāvētu mašīnas sarežģītās detaļas.

 

 

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft