latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

HONDA ABS BLOKU REMONTS


Šodien jebkurš autoamatieris ir praktiski vai teorētiski pazīstams ar pretbloķēšanas sistēmas (ABS) darbības principiem. ABS pamatuzdevums ir nodrošināt maksimāli efektīvu automašīnas bremzēšanu ekstremālos apstākļos, sadalot spēku tādā veidā, lai tiktu saglabāta pēc iespējas labāka riepu saķere ar virsmu. Honda ABS remonts ir ne tik bieža parādība, jo japāņu ražotājs aprīko savas automašīnas ar augstas kvalitātes komplektējošām detaļām, kas bojājas ļoti reti. Galvenais ABS sistēmas bojājuma iemesls ir nevērīga ekspluatācija un nesavlaicīga Honda ABS diagnostika. 

Pretbloķēšanas sistēmas elektroniskie bloki bojājas ļoti reti, jo tos aizsargā releju un drošinātāju sistēma. Automašīnas visvārīgākā un vistrauslākā detaļa, kas var izraisīt Honda ABS remontu, ir riteņu griešanās devēji, kas atrodas rumbas kustīgo elementu tuvumā. Nereglamentētas vibrācijas un pārmērīga rumbas detaļu brīvkustība bieži vien noved pie nekorektas ABS darbības, dažkārt pie tās bojājuma.

Honda ABS diagnostiku autoservisa speciālisti veic, izmantojot unikālu aprīkojumu, kas nolasa informāciju no pretbloķēšanas sistēmas devējiem. Pastāv speciāla kodu tehnoloģija, kas ļauj mūsu speciālistiem noteikt ABS bojājuma vai nekorektas darbības iemeslu. Izvēloties autoservisu Honda ABS remontam, ņemiet vērā šādus ieteikumus. Pirmkārt, jebkura ABS – tas ir augstas tehnoloģijas iekārtas bloks, ko nevar pārkarsēt ilgstošā laika periodā. Autoservisa speciālisti zina, ka, krāsojot automašīnu ar karstās žāvēšanas metodi, ir jānoņem ABS bloks, lai nesabojātu augsti jutīgos elementus.

Par to, ka ir nepieciešams Honda ABS remonts vai diagnostika, informē kontrollampiņa, kas iedegas problēmas rašanās brīdī. ABS kontrollampiņas periodiska iedegšanās liecina par to, ka savienojuma kontakti noteiktā elektroniskā bloka posmā ir bojāti. Šajā gadījumā Honda ABS remonts aprobežojas ar izkustināto elementu salodēšanu un nostiprināšanu.

Attiecībā uz dažādiem Honda modeļiem var teikt, ka dažādu paaudžu automašīnām var būt raksturīgas īpatnības kodu sistēmas bojājumos, ko nolasa ar atbilstoši aprīkojumu. Protams, iegaumēt visus kodu apzīmējumus ir diezgan sarežģīti, tādēļ informācijas nolasīšanas sistēmu var integrēt ar datoru. Kopumā, vienalga, vai tā ir Honda Accord vai Honda Civic, ABS diagnostika būs maksimāli precīza, pateicoties autoservisa unikālajam aprīkojumam.

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft