latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

SAVIRZE UN SĀNGĀZUMS


Pieredzējis automobilists zina par virsbūves ģeometrijas un riteņu uzstādīšanas leņķu svarīgumu. Honda savirze un sāngāzums, tāpat kā citām automašīnām, tiek uzstādīts rūpnīcas apstākļos, izmantojot vismūsdienīgāko aprīkojumu atbilstoši ražotāja prasībām. Bet, diemžēl, pat viskvalitatīvākās japāņu automašīnas nespēj pretoties laika ritumam, tādēļ arī tām ir nepieciešama epizodiska mezglu diagnostika. Riteņu balansējuma traucējums rodas dabiskā ceļā kustības laikā. Vibrācijas, lēcieni, sitieni – tas viss noteikti atspoguļojas uz balstiekārtas. Vairuma japāņu automašīnu ražotāji, tai skaitā arī Honda Motors, iesaka veikt riteņu leņķu diagnostiku ik pēc 20-30 tūkst, km nobraukuma. Savlaicīga riteņu bāzes tarēšana palīdz izvairīties no nopietnām un nepatīkamām sekām. 

Īpatnības, kuras paredz Honda savirze un sāngāzums, ir identiskas pārējām japāņu automašīnām. Cik zināms, katram auto modelim ir unikāla riteņu savirze un sāngāzums, kuru inženieri aprēķina, ņemot vērā automašīnas galvenos parametrus un virsbūves ģeometriju. Savirzi un sāngāzumu autoservisā veic uz mūsdienīga datoraprīkojuma, kura bāzē ir dati par vairākiem tūkstošiem japāņu automašīnu. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, Honda serviss garantē jebkura veida darbu, kas saistās ar balstiekārtas un riteņu leņķu regulēšanu, izpildes kvalitāti.

Pamatpazīmes, kas norāda, ka ir jāgriežas uz autoservisu, lai veiktu riteņu savirzes un sāngāzuma regulēšanu:
1. Taisnvirziena kustības laikā automašīna nosveras uz vienu no sāniem.
2. Laika gaitā pasliktinās automašīnas brīvskrējiens neitrālā stāvoklī.
3. Tiek konstatēta nevienmērīga riteņu riepu dilšana.

Ir jāatzīmē, ka Honda savirze un sāngāzums ir obligāta procedūra pēc jebkādu ar balstiekārtu saistītu remontdarbu veikšanas. Īpaši svarīgi ir veikt riteņu leņķu atjaunošanu atbilstoši rūpnīcas parametriem pēc amortizatoru nomaiņas un sezonas riepu nomaiņas. Sistas automašīnas arī zaudē rūpnīcas savirzes un sāngāzuma kalibrēšanu, tādēļ šo procedūru var veikt pirms lietotas automašīnas iegādes.

Automašīnas, uz kurām savirze un sāngāzums ir ideāli noregulēts, patērē mazāk degvielas, tās ir viegli vadāmas, nodrošina maksimālu riepu ekspluatācijas resursu. Svarīgi apzināties, ka automašīnas savirze un sāngāzums ir svarīgs pasīvās drošības aspekts, tādēļ tam vajag pievērst daudz uzmanības.

Riteņu leņķu regulēšanu veic uz universāliem stendiem, tas ļauj strādāt ar dažādām automašīnu markām un to specifikācijām. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, uz viena un tā paša stenda var regulēt automašīnas ar dažādiem riteņu diametriem. Pirms riteņu savirzes un sāngāzuma darbu veikšanas mūsu autoservisa speciālisti diagnosticē automašīnas balstiekārtas stāvokli. Garantēt kvalitatīvu darbu izpildi, ja atsevišķi balstiekārtas elementi funkcionē nekorekti, praktiski nav iespējams.

Honda savirze un sāngāzums nozīmē augstas precizitātes procesu, kuru ir jāveic tikai uz augstas kvalitātes aprīkojuma. Un šāds aprīkojums ir pieejams mūsu servisā. Neuzticiet savu automašīnu diletantiem, kas var tikai pasliktināt situāciju. Autoservisa speciālistiem ir milzīga pieredze darbā ar Honda, tādēļ tie darbu izpildes laikā ņem vērā markas īpatnības.

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft