latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

HONDA MEHĀNISKĀS PĀRNESUMKĀRBAS REMONTS


Jebkurš autoamatieris zina, ka mehāniskā pārnesumkārba ir ne tik untumaina kā automātiskā, tādēļ to ir jāremontē retāk. Japāņu ražotājs jau diezgan sen ir pierādījis savas produkcijas nemainīgi augsto kvalitāti, tomēr tādiem automašīnu grandiem, kā Honda, Mitsubishi un Toyota, ir vajadzīga savlaicīga profilakse un apkope. 

Honda mehāniskās pārnesumkārbas remonts ir diezgan reta parādība, jo šīs markas mehāniskās kārbas konstruktīvās īpatnības ir diezgan drošas. Parasti Honda mehāniskās pārnesumkārbas remonts patērētājam ir nepieciešams gadījumā, ja automašīna tiek atdzīta no ārzemēm un par iepriekšējā īpašnieka attieksmi pret savu dzelzs zirgu nekas nav zināms. Mehāniskās pārnesumkārbas Honda, kā arī citu japāņu automašīnu marku, kvalitatīvs remonts nav diez cik lēts, tādēļ autoservisa speciālisti iesaka sekot savas transmisijas stāvoklim. Lai Honda mehāniskās pārnesumkārbas remonts vai Honda sajūga nomaiņa nekļūtu Jums par pārsteigumu, profilaktiskos darbus ir jāveic savlaicīgi.

Mehāniskās pārnesumkārbas ilgas kalpošanas pamatprincipi – saudzīga attieksme un savlaicīga eļļas nomaiņa. Lai nebūtu nepieciešams lietošanā bijušas Honda mehāniskās pārnesumkārbas remonts, tajā uzreiz ir jānomaina eļļa – nav zināms, kādus izejmateriālus izmantoja iepriekšējais automašīnas īpašnieks. Atšķirībā no modeļiem ar automātisko pārnesumkārbu, mehāniskās pārnesumkārbas Honda remonts neparedz tādu untumainu transmisijas elementu nomaiņu un diagnostiku kā filtrs vai hidrotransformators. Ar mehānisko pārnesumkārbu viss ir daudz vienkāršāk – savlaicīgi mainiet eļļu un problēmas ar transmisiju Jūs vēl ilgi neskars. Vienīgā problēma – ir jāzina, kādu tieši eļļu izmanto Honda automašīnai. Autoservisa speciālisti iesaka izmantot Honda firmas eļļu, jo tā veicina maksimāli ilgu transmisijas kalpošanas mūžu. Nav ieteicams pielietot Honda automašīnai jebkāda veida minerāleļļas, jo šīs markas automašīnās ieeļļojošā viela tiek uzkarsēta līdz temperatūrai 160-1700. Kā zināms, minerāleļļa šādā temperatūrā var uzvārīties.

Autoservisa speciālisti veiks Honda mehāniskās pārnesumkārbas remontu par vispieejamākajām cenām.
 

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft