latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

HONDA DIAGNOSTIKA


Ikviens automašīnas īpašnieks zina: ja mašīnai nav redzamu bojājumu un darba traucējumu, tas nebūt nenozīmē, ka to vispār nav. Lai konstatētu pagaidām slēptas vai vēl nemanāmas problēmas, ir nepieciešams savlaicīgi veikt Honda diagnostiku. Agrīna Honda diagnostika palīdzēs ietaupīt naudu un saudzēt nervus, jo slimību ir vieglāk novērst nekā uzsākt ārstēšanu pēdējā stadijā. Turklāt, zinot, ka ar Jūsu auto viss ir kārtībā, Jūs varat neraizēties par drošību uz ceļa – savu un Jums tuvo cilvēku drošību.

Autoserviss piedāvā savus Honda diagnostikas pakalpojumus, ko, izmantojot vismodernāko augsti tehnoloģisko aprīkojumu, veic pieredzējušie meistari. Mūsu servisu augsti kvalificētie speciālisti konstatēs un novērsīs pat, kā sākumā šķiet, visnenozīmīgāko Jūsu auto darba traucējumu.

Honda diagnostiku ieteicams veikt gadījumos, kad Jūs manāt, ka automašīna „uzvedas” uz ceļa ne tā kā vajag vai ir dzirdamas neraksturīgas skaņas. Tāpat, ja Jūs iegādājāties jau lietotu automašīnu, ir nepieciešams pārliecināties par automašīnas stāvokļa atbilstību. Servisa bāzē tiek veikta Honda datordiagnostika, izmantojot specializētu aprīkojumu. Mūsu servisu augsti kvalificētajiem speciālistiem ir liela pieredze Honda diagnostikas un Honda remonta jomā, tas, savukārt, ļauj garantēt lielisku visu veicamo darbu kvalitāti. Visas operācijas ar Jūsu auto tiek veiktas, ievērojot ražotājrūpnīcas prasības un rekomendācijas, tādējādi izslēdzot darba kļūmju rašanos.

Honda diagnostikas gaitā mēs novērtējam Jūsu auto galveno mezglu un agregātu – dzinēja, bremžu sistēmas, stūres iekārtas, gaitas daļas – stāvokli un darbspēju. Ārkārtīgi svarīgs darba posms ir Honda dzinēja diagnostika, pēc kuras paveikšanas var būt ieteikts Honda dzinēja remonts. Honda datordiagnostika ļauj lokalizēt bojājuma vietu ar augstu precizitātes pakāpi, kā arī noteikt elektroiekārtas, ar kuru šobrīd ir aprīkotas visas mūsdienīgās automašīnas, darba īpatnības.

Pēc Honda diagnostikas paveikšanas mūsu meistari kopā ar automašīnas īpašnieku apspriež iegūtos rezultātus, izsaka pieņēmumus par bojājumu iemesliem, tiek pieņemti lēmumi par to, vai ir nepieciešams tālāks Honda remonts, tiek sastādīta aptuvena remontdarbu tāme, noteikti to veikšanas termiņi. Mūsu speciālisti sāk savu darbu tikai pēc galīgas saskaņošanas ar automašīnas īpašnieku.

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft