latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

MAZDA DZINĒJU REMONTS


Mazda dzinēja remonts var būt plānveida – automašīnas tehniskās apkopes iziešanas procesā – un neplānots, ārkārtas situācijās, negaidītu bojājumu gadījumā. Mazda dzinēja plānveida remonta procesā tiek veikta Mazda gāzu sadales mehānisma siksnas un spriegotājrullīša nomaiņa, vārstu atstarpju regulēšana un līdzīgi darbi.

Neplānotu Mazda dzinēja remontu ir jāveic, ja Jūs pēkšņi uzdzirdat nepiederīgus trokšņus dzinējā vai nestabilu tā darbu. Dzinēja remontu nedrīkst atlikt ne uz vienu dienu. Jebkura novilcināšanās var ļoti dārgi maksāt – piemēram, var rasties nepieciešamība veikt Mazda dzinēja kapitālremontu vai vēl ļaunāk – nomainīt Mazda dzinēju.

Mēs piedāvājam savus pakalpojumus Mazda dzinēja remonta veikšanai. Remontdarbi tiek veikti saskaņā ar ražotājrūpnīcas prasībām, obligāti tiek izmantoti elektroniskie remonta katalogi un tehnoloģiskās kartes, kas reglamentē darbību secību, veicot Mazda dzinēja remontu, tas, savukārt, nodrošina mūsu meistaru darbību precizitāti un nekļūdīgumu. Servisā ir pieejams mūsdienīgs aprīkojums, tas ļauj mūsu speciālistiem veikt jebkuras sarežģītības pakāpes Mazda dzinēja remontu.

Autoservisā tiek veikti šādi darbi ar Mazda dzinēju:
- Mazda dzinēja diagnostika;
- Mazda dzinēja pārmontēšana;
- Mazda dzinēja nomaiņa;
- Mazda dzinēja aizsardzība.

Mūsu servisa speciālistiem ir pieredze darbā ar šīs markas automašīnu dzinējiem un pastāvīgi pilnveido savas prasmes šajā jomā. Savā darbā mēs izmantojam gan oriģinālās Mazda rezerves daļas, gan neoriģinālās, tomēr augstas kvalitātes rezerves daļas un izejmateriālus no vadošajām pasaules ražotājfirmām.

Pirms lemšanas par Mazda dzinēja remontu, tiek veikts pilns Mazda dzinēja diagnostikas darbību cikls. Mazda dzinēja diagnostikas mērķis ir noteikt automašīnas dzinēja galveno sistēmu stāvokli. Pēc rūpīgas Mazda dzinēja diagnostikas klientam tiek izsniegts defektēšanas lapa, kurā ir uzskaitīti visi konstatētie bojājumi un defekti, kā arī norādīta aptuvenā Mazda dzinēja remontdarbu veikšanai nepieciešamo detaļu un meistara darba vērtība. Remontdarbi tiek sākti tikai pēc galīgas visu nianšu saskaņošanas ar klientu, ņemot vērā visas autoamatiera prasības un vēlmes.

Mēs realizējam kompleksu pieeju visām Mazda autoservisā veiktajiem darba veidiem, tas ļauj garantēt turpmāku netraucētu Jūsu automašīnas dzinēja darbu.

Visi darbi tiek veikti tieši norādītajā termiņā. Turklāt, tikai pie mums darba normstundas vērtība ir daudz zemāka nekā oficiālajos servisos, tas ļauj Jums ietaupīt ievērojamas naudas summas. Neskaitot Mazda dzinēja remontu, mēs varam piedāvāt Jums Mazda balstiekārtas remonta, Mazda stūres iekārtas remonta, Mazda virsbūves remonta pakalpojumus.

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft