latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

SAVIRZE UN SĀNGĀZUMS


Autoservisā Jūs varat saņemt pakalpojumus attiecībā uz Mazda savirzi un sāngāzumu. Mazda savirze un sāngāzums tiek veikts uz speciāla datorstenda, kas nodrošina precīzu leņķu, kurā atrodas riteņi, mērīšanu, un to precīza noteikšana nodrošina ideālu Mazda savirzi un sāngāzumu. Obligāts šīs operācijas izpildes nosacījums ir nebojāta Jūsu automašīnas balstiekārta, jo gadījumā, ja ir kādi mašīnas gaitas daļas defekti, Mazda savirzes un sāngāzuma operācija ir pilnīgi veltīga un bezjēdzīga. Ja Jūsu mašīnas gaitas daļā ir kādi defekti un bojājumi, mēs labprāt palīdzēsim Jums tikt no tiem vaļā. Mūsu augsti kvalificētajiem speciālistiem ir bagāta pieredze Mazda gaitas daļas remonta veikšanā. 

Ieteicamais intervāls, lai veiktu Mazda savirzi un sāngāzumu, ir 15 tūkst. km nobraukuma. Turklāt Mazda savirzi un sāngāzumu ir jāveic pēc uzbraukšanas uz lielu šķērsli (augstu apmali, ķieģeli), iekļūstot bedrē, ja Jūs manāt, ka auto velk pa labi vai pa kreisi, kā arī pēc Mazda balstiekārtas remonta.

Mazda sāngāzums un savirze ļauj samazināt riepu nodilšanu, pazemināt automašīnas sānslīdes varbūtību, paaugstināt mašīnas vadāmību un tās stabilitāti. Jūs piekritīsiet, ka tie ir diezgan būtiski drošas braukšanas nosacījumi! Vienkārša Mazda savirzes un sāngāzuma operācija, kas aizņem diezgan maz laika, sniedz tik daudz priekšrocību. Neskaitot Mazda savirzi un sāngāzumu, autoserviss piedāvā Mazda riepu montāžas, Mazda elektroiekārtas remonta, pilnīgas Mazda datordiagnostikas pakalpojumus, kā arī daudzus citus pakalpojumus.
 

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft