latviski   по-русски

RIEPU MEKLĒŠANA 


Platums Augstums Diametrs

MŪSU SERVISI 
 

VOLVO TEHNISKĀ APKOPE


Parasti Volvo tehniskās apkopes laiku nosaka automašīnas nobraukums, tomēr arī laika intervāls ir noteicošs aspekts. Piemēram, pat ja Jūsu auto nobraukums ik gadu nav liels, tam vienalga ir jāiziet Volvo noteikto tehnisko apkopi.

Šādos gadījumos noteicošais aspekts ir laika intervāls. Tomēr, ja automašīna tiek ekspluatēta ļoti daudz, tad tehniskās apkopes veikšanas laiku nosaka nobraukums.

Laika intervāla un nobraukuma attiecība ir tas, kas nosaka Volvo tehniskās apkopes intervālu. Tādējādi, ir vēlams sekot tehniskās apkopes programmai, kas ir izstrādāta speciāli Jūsu automašīnai.

Mēs paveiksim darbu kvalitatīvi un visīsākajos termiņos. Gadījumā, ja būs nepieciešams Volvo remonts, mēs paveiksim arī šo darbu. Autoservisā tiek izmantotas gan oriģinālās, gan neoriģinālās rezerves daļas un izejmateriāli, turklāt neoriģinālās maksā ievērojami mazāk par zīmolu rezerves daļām.

Ir jānomaina Volvo gaisa, salona, eļļas vai degvielas filtrs? Autoserviss vienmēr ir gatavs piedāvāt savus augstās kvalitātes pakalpojumus.
 

Copyright © 2010-2022 Attīstības ritenis, All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft